RT0805BRB07309RL
MFR.Part #
RT0805BRB07309RL
JLCPCB Part #
C864281
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS