RT0805BRB07300KL
MFR.Part #
RT0805BRB07300KL
JLCPCB Part #
C864276
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 300kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS