RT0805BRB072K4L
MFR.Part #
RT0805BRB072K4L
JLCPCB Part #
C864267
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS