RT0805BRB0727K4L
MFR.Part #
RT0805BRB0727K4L
JLCPCB Part #
C864242
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS