RT0805BRB0726K7L
MFR.Part #
RT0805BRB0726K7L
JLCPCB Part #
C864235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS