RT0805BRB07261RL
MFR.Part #
RT0805BRB07261RL
JLCPCB Part #
C864231
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS