RT0805BRB07249RL
MFR.Part #
RT0805BRB07249RL
JLCPCB Part #
C864219
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS