RT0805BRB07215RL
MFR.Part #
RT0805BRB07215RL
JLCPCB Part #
C864188
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS