RT0805BRB071K1L
MFR.Part #
RT0805BRB071K1L
JLCPCB Part #
C864150
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS