RT0805BRB0719R1L
MFR.Part #
RT0805BRB0719R1L
JLCPCB Part #
C864142
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS