RT0805BRB07196KL
MFR.Part #
RT0805BRB07196KL
JLCPCB Part #
C864138
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS