RT0805BRB0717R4L
MFR.Part #
RT0805BRB0717R4L
JLCPCB Part #
C864122
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS