RT0805BRB07174RL
MFR.Part #
RT0805BRB07174RL
JLCPCB Part #
C864117
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS