RT0805BRB0715R4L
MFR.Part #
RT0805BRB0715R4L
JLCPCB Part #
C864097
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS