RT0805BRB07150RL
MFR.Part #
RT0805BRB07150RL
JLCPCB Part #
C864090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS