RT0805BRB07147RL
MFR.Part #
RT0805BRB07147RL
JLCPCB Part #
C864082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS