RT0805BRB07113KL
MFR.Part #
RT0805BRB07113KL
JLCPCB Part #
C864035
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS