RT0805BRA078K06L
MFR.Part #
RT0805BRA078K06L
JLCPCB Part #
C20165778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS