RT0805BRA071K8L
MFR.Part #
RT0805BRA071K8L
JLCPCB Part #
C5879580
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS