RT0603WRE079K53L
MFR.Part #
RT0603WRE079K53L
JLCPCB Part #
C4108856
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS