RT0603WRE0790R9L
MFR.Part #
RT0603WRE0790R9L
JLCPCB Part #
C2140697
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS