RT0603WRE07909RL
MFR.Part #
RT0603WRE07909RL
JLCPCB Part #
C2140702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 909Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS