RT0603WRE07806RL
MFR.Part #
RT0603WRE07806RL
JLCPCB Part #
C2140560
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 806Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS