RT0603WRE076K65L
MFR.Part #
RT0603WRE076K65L
JLCPCB Part #
C2140558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS