RT0603WRE0769K8L
MFR.Part #
RT0603WRE0769K8L
JLCPCB Part #
C3915114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS