RT0603WRE0762KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRE0762KL
JLCPCB Part #
C2141816
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS