RT0603WRE0756KL
MFR.Part #
RT0603WRE0756KL
JLCPCB Part #
C2140629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS