RT0603WRE0743KL
MFR.Part #
RT0603WRE0743KL
JLCPCB Part #
C4273861
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS