RT0603WRE0741K2L
MFR.Part #
RT0603WRE0741K2L
JLCPCB Part #
C2141591
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS