RT0603WRE073K92L
MFR.Part #
RT0603WRE073K92L
JLCPCB Part #
C4057177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS