RT0603WRE073K65L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRE073K65L
JLCPCB Part #
C2140688
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS