RT0603WRE073K57L
MFR.Part #
RT0603WRE073K57L
JLCPCB Part #
C2140698
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS