RT0603WRE0738R3L
MFR.Part #
RT0603WRE0738R3L
JLCPCB Part #
C4318185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS