RT0603WRE0734R8L
MFR.Part #
RT0603WRE0734R8L
JLCPCB Part #
C4016047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS