RT0603WRE0731K6L
MFR.Part #
RT0603WRE0731K6L
JLCPCB Part #
C2140776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS