RT0603WRE0730KL
MFR.Part #
RT0603WRE0730KL
JLCPCB Part #
C2140691
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS