RT0603WRE0726K1L
MFR.Part #
RT0603WRE0726K1L
JLCPCB Part #
C2140876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS