RT0603WRE071K87L
MFR.Part #
RT0603WRE071K87L
JLCPCB Part #
C2140820
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS