RT0603WRE071K62L
MFR.Part #
RT0603WRE071K62L
JLCPCB Part #
C2140816
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS