RT0603WRE071K58L
MFR.Part #
RT0603WRE071K58L
JLCPCB Part #
C2140770
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS