RT0603WRE071K27L
MFR.Part #
RT0603WRE071K27L
JLCPCB Part #
C4047030
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS