RT0603WRE071K24L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRE071K24L
JLCPCB Part #
C2140766
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS