RT0603WRE0717R8L
MFR.Part #
RT0603WRE0717R8L
JLCPCB Part #
C2141055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS