RT0603WRE07150RL
MFR.Part #
RT0603WRE07150RL
JLCPCB Part #
C4197716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS