RT0603WRE07143RL
MFR.Part #
RT0603WRE07143RL
JLCPCB Part #
C2140542
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS