RT0603WRE07127RL
MFR.Part #
RT0603WRE07127RL
JLCPCB Part #
C2140535
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS