RT0603WRD078K66L
MFR.Part #
RT0603WRD078K66L
JLCPCB Part #
C1716489
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS