RT0603WRD0757K6L
MFR.Part #
RT0603WRD0757K6L
JLCPCB Part #
C4222447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS