RT0603WRD0751K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRD0751K1L
JLCPCB Part #
C1716080
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS