RT0603WRD074K22L
MFR.Part #
RT0603WRD074K22L
JLCPCB Part #
C4054765
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS